دانشگاه فنی و حرفه‌ای

شنبه 28 فروردین 1400 - 22:11

با میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران؛

فرایند داوری سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای آغاز شد

یکشنبه 3 اسفند 1399 - 11:12
جشنواره رویش

فرایند تخصصی داوری سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور امیر حیاتی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، حسن نبی پور افروزی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، هادی قاسمی رئیس آموزشکده شماره دو ساری، مریم عابدی رئیس آموزشکده دختران آمل، دوستعلی دهقان رییس آموزشکده کشاورزی ساری، قربان قاسمی رییس آموزشکده پسران آمل، اعضای کمیته اجرایی و داوران رشته های مختلف جشنواره در روز شنبه 2 اسفند 1399 در دانشکده فنی امام محمدباقر(ع) ساری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، دکتر امیر حیاتی ضمن تقدیر از زحمات حوزه معاونت فرهنگی، کمیته اجرایی و داوران جشنواره بیان داشت: داوری بخش بسیار مهم جشنواره است و با امانتداری داوران و در نظر گرفتن حقیقت و کیفیت آثار شرکت کنندگان، سلامت جشنواره حفظ خواهد شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران ادامه داد: برگزاری این جشنواره به عنوان اعتبار فرهنگی استان، جریان سازی مثبتی را در دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران ایجاد نمود و بواسطه آن، فضای پویایی را در مراکز استان شاهد بودیم.

وی گفت: موفقیت های دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای در سطح مسابقات و جشنواره های وزارت علوم و کسب رتبه های برتر نشان می دهد که ارزیابی ها و داوری های بسیار خوب و تخصصی در دانشگاه فنی و حرفه ای در حال انجام است و کارهای فرهنگی ارزشمندی در دانشگاه فنی و حرفه ای در حال رخ دادن می باشد.

لازم به ذکر است فرایند داوری آثار رسیده به دبیرخانه سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای از روز شنبه ۲ اسفند تا سه شنبه ۵ اسفند در دانشکده فنی و حرفه ای امام محمد باقر(ع) ساری برگزار می گردد و داوران آثار برتر را در رشته‌های مختلف انتخاب خواهند نمود. رشته نقاشی با ۲۳۳ اثر، مصنوعات چوبی- فلزی- سفالی و حجم با ۹۶ اثر، مصنوعات پارچه با ۱۴۵ اثر در روز شنبه دوم اسفند مورد بررسی و داوری قرار گرفتند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.