دانشگاه فنی و حرفه‌ای

شنبه 28 فروردین 1400 - 21:06

علی فلاحت پیشه،روابط عمومی استان کرمانشاه

افتتاحیه نخستین نمایشگاه جشنواره ی ملی طراحی بیلبورد با عنوان "گذر موقت"

چهارشنبه 6 اسفند 1399 - 15:29
گدرموقت

دکتر شیرزادی : دانشگاه فنی و حرفه ای کرمانشاه تمام سعی خود را به کار نموده است که در قالب تصویر که یک زبان همه فهم است بحران جهانی کرونا را به تصویر بکشد و رنج و سختی که در جهان به خاطر این مشکل به وجود آمده است را نشان دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه ، روز سه شنبه مورخ 1399/12/05 افتتاحیه نخستین نمایشگاه جشنواره ی ملی طراحی بیلبورد با عنوان "گذر موقت" و با محوریت بیماری کووید ۱۹ در پارک نوبهار کرمانشاه ، با مشارکت و همکاری دانشگاه فنی استان کرمانشاه و شهرداری کرمانشاه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید .

در این مراسم ، ریاست محترم دانشگاه فنی استان و جمعی از مسئولین محترم مراکز تابعه دانشگاه فنی استان و مسئولین و معاونین محترم شهرداری کرمانشاه حضور داشتند .

در ابتدای این مراسم رییس محترم دانشگاه فنی استان جناب آقای دکتر شیرزادی ضمن تشکر از حاضرین در جلسه برگزاری این نمایشگاه را در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی دانشگاه فنی و حرفه ای ذکر کردند و افزودند : دانشگاه فنی و حرفه ای کرمانشاه تمام سعی خود را به کار نموده است که در قالب تصویر که یک زبان همه فهم است بحران جهانی کرونا را به تصویر بکشد و رنج و سختی که در جهان به خاطر این مشکل به وجود آمده است را نشان دهد.

وی در ادامه صحبت هایشان دانشگاه فنی و حرفه ای را یک دانشگاه کارآفرین و اشتغال زا دانستند وبیان داشتند : رسالت اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای تربیت نیروی کارآفرین و آچار به دست است و برای رفع معضل بیکاری باید توجه بیشتری به این دانشگاه بشود.

آقای دکتر شیرزادی در پایان از زحمات سرکار خانم دکتر کرم پور رییس محترم آموزشکده دختران ، سرکار خانم دکتر افشاری معاون محترم دانشجویی فرهنگی آموزشکده دختران و جناب آقای مهندس عیسی پور استاد مشاور محترم قدردانی به عمل آوردند.

در ادامه مراسم هم جناب آقای دکتر شمشیربیگی از طرف معاونت محترم فرهنگی شهرداری کرمانشاه جناب آقای دکتر عبدالمالکی از هنرمندان گرافیست آموزشکده فنی دختران کرمانشاه ، قدردانی به عمل آوردند.

افتتاحیه جشنواره ی ملی طراحی بیلبورد ، با همت و پشتکار انجمن علمی گرافیک ( نقطه ) برگزار گردید و ضمن آن آثار برگزیدگان (فینالیست ها) در معرض دید عموم علاقمندان قرار گرفت .

کد خبر: 858849
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.