دانشگاه فنی و حرفه‌ای

شنبه 28 فروردین 1400 - 21:28

با حضور رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر؛ از رئیس دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر تقدیر شد

چهارشنبه 20 اسفند 1399 - 23:35
از رئیس دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر تقدیر شد

از رئیس دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر، به همت حوزه معاونت پژوهشی و همکاری گروه آموزشی هنر رشته ارتباط تصویری دانشکده فنی و حرفه ای دختران بوشهر الزهرا(س) از زحمات دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، جامعه پزشکی، مدافعان سلامت و خانواده شهدای مدافع سلامت با اهداء کار هنری دانشجویان رشته گرافیک در قالب طراحی چهره با نوشتار ۷ شهید مدافع سلامت بوشهر تقدیر و تجلیل شد.

دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ جایگاه شهدای مدافع سلامت جایگاه ویژه ای است.
پزشکان و کادر درمان در دوران سخت و خاص همه گیری کرونا در صف اول مقابله با ویروس منحوس ایستادند و پا پس نگذاشتند تا سلامت مردم در خطر نیافتد. این شجاعت و ایثار آنان منجر به تقدیم هفت شهید مدافع سلامت در استان شد که نامشان در تاریخ به یادگار خواهد ماند.
دکتر سعید کشمیری ضمن تقدیر از کار ارزشمند مجموعه دانشکده فنی و حرفه ای دختران بوشهر، پیشگیری و مسئولیت اجتماعی در مقابله با کرونا بر عهده هر شهروند است. لذا رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک تنها راه حل موجود است.

دکتر اکبر منصوری نسب رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر؛ با پاسداشت زحمات و تلاش شهدای مدافع سلامت گفت: شهدای مدافع سلامت با ازخودگذشتگی مثال زدنی و ایثار جان خود در تاریخ مانا شدند و باعث صیانت از سلامت مردم شده اند .
وی افزود: دانشگاه در راستای مسوولیت اجتماعی خود هم در تنویر و هم در تبین دستورالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا قدم های موثری برداشته است.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.