دانشگاه فنی و حرفه‌ای

شنبه 28 فروردین 1400 - 21:44

رئیس و سرپرست دانشکده های فنی و حرفه ای دختران سمنان و شاهرود منصوب شدند

پنج‌شنبه 28 اسفند 1399 - 15:08
1

دکتر ابراهیم صالحی عمران ؛ رییس دانشگاه فنی و حرفه ای ، طی احکامی دکتر سکینه ماندگارزاد را به سمت رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان و خانم شیرین محمدی پناه را به سمت سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود منصوب کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ، در حکم انتصاب خانم ماندگارزاد و خانم محمدی پناه آمده است :

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده سرکار عالی در حوزه آموزش عالی، و به پیشنهاد رییس استان به موجب این ابلاغ به سمت « رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان و سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود » منصوب می شوید.

انتظار دارد با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امور صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و تجربیات مفید اساتید، محققان و کارشناسان آن مجموعه در انجام وظایف محوله به خصوص امور ذیل اهتمام کافی را معمول دارید.

1- تلاش در جهت ارتقا سطح آموزش های مهارتی با استفاده از اساتید مجرب و توانمند

2- تلاش در جهت تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه ها با مشارکت بخش خصوصی، کمک های خیرین و تفاهم نامه و قراردادها

3- تلاش درجهت جذب منابع مالی با استفاده از ظرفیت های محلی در جهت ارتقا سطح برنامه ها

4-تلاش در جهت تعامل مثبت و سازنده با سایر نهادها و دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی سطح استان/ شهرستان

5-تلاش در جهت ارتباط با بنگاه های اقتصادی سطح استان/ شهرستان با محوریت ارتقا مهارت آموزی و افزایش درآمدهای اختصاصی

امید است با استعانت از خداوند متعال ، ضمن اهتمام در جهت توسعه و شکوفایی اهداف وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در راستای دستورات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و سیاست های دولت تدبیر و امید و توجه به امر صرفه جویی در هزینه ها و ارتقاء سطح بهره وری منابع، از طریق جلب مشارکت و فعال سازی تمام همکاران، در انجام امور محوله موفق باشید .

دکتر ابراهیم صالحی عمران ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای از زحمات و تلاش های مهندس احمدرضا هفتنی ریاست اسبق دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان تقدیر و تشکر نمود و برای ایشان از درگاه احدیت ،سعادت ، سرافرازی و توفیق روزافزون را خواستار شد .

شایان ذکر است دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان تنها دانشگاه دولتی مهارتی استان است که تحصیل در این دانشگاه رایگان می باشد و دارای چهار دانشکده که دو دانشکده در سمنان و دو دانشکده در شهرستان های شاهرود و امیرآباد دامغان است و در مجموع با چهار هزار دانشجو و 500 عضو هیئت علمی و استاد حق التدریس ارائه خدمت می نماید .

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.