دانشگاه فنی و حرفه‌ای

شنبه 28 فروردین 1400 - 21:52
شنبه 21 فروردین 1400 - 12:00

انعقاد تفاهم‌نامه ارتقای 31 خوابگاه دانشجویی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی

به گزارش روابط عمومی روز سه‌شنبه هفدهم فروردین 1400با دعوت جناب مهندس قلم چی تفاهم نامه ارتقای 31 خوابگاه دانشجویی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی منعقد گردید. این تفاهم‌نامه در راستای طرح مشارکت خیرین، صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای معروف به طرح 30-30-40 طراحی و منعقد شده است. در این طرح، 31 خوابگاه دانشجویی رتبه 4و5 با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی (وقف عام)، صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از محل اعتبارات سال 1399 بهسازی شده و ارتقا می‌یابند.

سایر عناوین مهم

شیوه نامه تشکیل شورای مهارت افزایی و صلاحیت حرفه ای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی

به گزارش اداره کل روابط عمومی، شیوه نامه تشکیل شورای مهارت افزایی و صلاحیت حرفه‌ای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی که به تصویب و توشیح وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است جهت هرگونه بهره برداری در پیوست خبر قابل مشاهده و دریافت می باشد.

نشست خبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با خبرگزاری ها و اصحاب رسانه استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی، دکتر رضا مهدی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان که بعد از مراسم سومین یادواره شهدای غواص استان در سالن جلسات دانشگاه فنی و حرفه استان برگزار شد با بیان اینکه یادواره چهارم در سطح ملی و با مشارکت استان‌های ساحلی گیلان، مازندران و همچنین استان‌های آذربایجان غربی و زنجان برگزار خواهد شد، ادامه داد: امروز هرچه داریم از شهداست و امنیت فعلی کشور را مدیون جانفشانی شهدا هستیم.

افزایش اعتبار تسهیلات ویژه دانشجویان

به گزارش اداره کل روابط عمومی، دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی در گفتگو با خبرنگار حوزه روابط عمومی گفت: در راستای کمک به امور تحصیلی دانشجویان مستعد واجد شرایط مطابق آیین نامه جدید پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان، اعتبار تسهیلات دانشجویی نیمسال اول 1400-1399 نسبت به نیم سال دوم 1399 -1398 با 124 درصد افزایش از مبلغ 125 میلیارد ریال به 280 میلیارد ریال رسیده است.